Konferencja, na której wartościowa wiedza łączy się z profesjonalnie przeprowadzonym networkingiem. 

Tylko wiedza do natychmiastowego zastosowania. 

Program konferencji zakłada zaprezentowanie jej uczestnikom rozwiązań i informacji, które są możliwe do natychmiastowego zaimplementowania w firmie.

Wiemy, że dla przedsiębiorcy najważniejsza jest płynność finansowa i szybki zwrot z inwestycji. Dlatego przekazujemy wiedzę o rozwiązaniach, które przynoszą zwrot już od pierwszego miesiąca od ich wprowadzenia.

Dlaczego warto wziąć udział?

Nieustanny rozwój biznesu to wyzwanie, które stawiają sobie pomorscy przedsiębiorcy. Zamiast wieloletniego procesu uczenia się na błędach, warto skorzystać ze wsparcia ekspertów, którzy zapewnią stabilny wzrost i profesjonalne zaplecze. Chcemy podzielić się z Państwem nowymi możliwościami, które już sprawdziliśmy oraz rozwiązaniami, które wspólnie wypracowaliśmy.

W jaki sposób skorzystać?

W tym celu organizujemy konferencję, na której związani z Grupą Profit Plus eksperci przedstawią nowoczesne spojrzenie na zagadnienia z zakresu prawa, doradztwa podatkowego i biznesowego. Opowiemy, jak ważne są kwestie związane ze zdobywaniem przewagi konkurencyjnej i czym są relacje w biznesie.

Prelegenci, którzy wystąpią przed Państwem, to specjaliści-praktycy, na codzień zajmujący się omawianymi tematami. Przekażemy Państwu nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim nasze doświadczenie poparte przykładami z naszej pracy.

O konferencji:

Konferencja “Rozwiń skrzydła. Praktyczne aspekty rozwoju biznesu”

5 bloków tematycznych:

  • Ireneusz Osiński – “Biznes to relacje, czyli jak efektywnie zbudować sieć kontaktów biznesowych”
  • Wioleta Biel, Wojciech Gandurski – “Planowanie podatkowe w biznesie”
  • Krzysztof Rek – “Wdrażanie rozwiązań w praktyce”
  • Jakub Szarmach – “Szanse i zagrożenia w negocjacji umów handlowych”
  • Maciej Stępa – “Buduj ludzi, nie firmę”

Wramach konferencji odbędą się 3 moderowane sesje networkingowe – dzięki nim nawiążesz relację z każdym nowo poznanym uczestnikiem obecnym na sali i wzmocnisz więzi z tymi, których już znasz.

Kup bilet i zarezerwuj miejsce na konferencji.

Liczba miejsc ograniczona.