Loading...

O nas

Zespół Profit Plus tworzą specjaliści wywodzący się z różnych obszarów biznesu. Pracowaliśmy w korporacjach, prowadzimy własne firmy. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz kontaktom biznesowym zapewniamy wsparcie polskim przedsiębiorcom, którzy każdego dnia stają przed wyzwaniami prawnymi, księgowymi i podatkowymi.

Dołączając do grona naszych klientów otrzymujesz do dyspozycji indywidualnego konsultanta. Poza tym masz do dyspozycji zespół ponad 20 specjalistów z zakresu prawa podatkowego, księgowości oraz kadr. Stale się rozwijamy i zatrudniamy nowych specjalistów z kolejnych branż.

Zarząd

Maciej Stępa
Maciej StępaPrezes Zarządu
Doświadczony przedsiębiorca, obecnie właściciel kilku spółek. Pełnił funkcję dyrektora finansowego w jednej z dużych spółek z branży IT. Trener i mentor biznesowy. Nieustannie poszukuje utalentowanych specjalistów do realizacji nowych projektów biznesowych.
Natalia Kiełkowska
Natalia KiełkowskaDział Finansowy
Z wykształcenia prawnik, i ekspert w dziedzinie kontrolingu. Współpracowała z Biurem Porad Obywatelskich, zajmowała stanowisko kontrolera finansowego w jednej ze spółek córek ogólnopolskiego potentata w branży IT oraz w firmie z branży energii odnawialnej.
Piotr Obrębski
Piotr ObrębskiDział Sprzedaży
Doświadczenie zdobywał jako przedsiębiorca i manager pracujący dla dużych korporacji budując ogólnopolskie zespoły sprzedażowe. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie dzięki któremu efektywnie rozbudowuje i szkoli personel Doradców Biznesowych w Grupie Profit Plus.
Paweł Korycki
Paweł KoryckiBackoffice
Sprzedawca i menedżer sprzedaży, doświadczony w pracy w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Dba o rozwój i efektywne funkcjonowanie backoffice’u i działu księgowego w Profit Plusie. Nie boi się ekstremalnych wyzwań, jak przystało na współwłaściciela firmy zajmującej się survivalem.
Paweł Korzenecki
Paweł KorzeneckiDział Marketingu i PR
Marketingowiec, sprzedawca i pijarowiec z głową pełną nowych pomysłów. Zarządzał dużą organizacją pozarządową na Pomorzu. Prowadził własną działalność gospodarczą w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Współpracował z firmą doradczo-szkoleniową dostarczając usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

CashFlow

Karol Drynda
Karol DryndaDział CashFlow

Prawnicy

Jakub Szarmach
Jakub SzarmachDział Doradztwa Prawnego
Radca prawny. Od siedmiu lat doradza firmom w zakresie sądowej i pozasądowej obsługi prawnej. Obsługuje szereg dużych i małych podmiotów gospodarczych od przedsiębiorców indywidualnych po spółki giełdowe. Ma na koncie kilkadziesiąt zarejestrowanych spółek, przekształceń i przejęć. Prowadził nadzór właścicielski, badania due diligence, oraz audyty.
Tomasz Palak
Tomasz PalakRadca Prawny
Głównym obszarem jego prawnych zainteresowań jest prawo własności intelektualnej, prawo ochrony konkurencji i konsumentów oraz prawo ubezpieczeń. Ze wskazanego zakresu publikuje artykuły oraz prowadzi szkolenia. W zakresie nowych technologii operuje na styku prawa i internetu, zwłaszcza social mediów.
Adam Ratajczak
Adam RatajczakSpecjalista z zakresu prawa spółek
Zajmuje się obsługą prawną spółek. Prowadzi rejestracje, przekształcenia i likwidacje. Pomaga we wprowadzaniu zmian strukturalnych w spółkach. Interesuje się restrukturyzacją przedsiębiorstw.
Tomasz Skupny
Tomasz SkupnyAsystent działu prawnego
Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku prawo. Swoje zainteresowania skupia wokół prawa karnego materialnego, postępowania karnego oraz cywilnego, a także prawa międzynarodowego.

Doradcy Biznesowi

Beata Ruszkiewicz
Beata RuszkiewiczDoradca Biznesowy Klienta
Magdalena Preuss
Magdalena PreussDoradca Biznesowy Klienta
Marek Czuń
Marek CzuńDoradca Biznesowy Klienta
Monika Kamińska
Monika KamińskaDoradca Biznesowy Klienta
Krzysztof Michałowski
Krzysztof MichałowskiDoradca Biznesowy Klienta
Grzegorz Kropacz
Grzegorz KropaczDoradca Biznesowy Klienta

Księgowość

Katarzyna Kulka
Katarzyna KulkaSzefowa zespołu księgowych
Magdalena Labuda
Magdalena LabudaSzefowa zespołu księgowych
Monika Kłosowska
Monika KłosowskaSzefowa zespołu księgowych
Katarzyna Engler-Zielińska
Katarzyna Engler-ZielińskaSzefowa zespołu księgowych
Barbara Brandt
Barbara BrandtSzefowa zespołu księgowych

Backoffice

Paweł Mokrzycki
Paweł MokrzyckiBackoffice
Lider backofficu.
Damian Jaszewski
Damian JaszewskiBackoffice
Lider backofficu.

Marketing

Paulina Cirocka
Paulina CirockaSpecjalistka ds. marketingu
Paulina Wiśniewska
Paulina WiśniewskaSpecjalistka ds. marketingu
Paulina Marwińska
Paulina MarwińskaSpecjalistka ds. marketingu

Profit Plus Sp. z o.o.
ul. Świętojańska 3/1
Gdynia 81-­368

Telefon: +48 58 380 06 65
E-mail: biuro@eprofitplus.pl

Poniedziałek ­- Piątek 9:00 – 17:00

Profit Plus Spółka z o.o., wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, KRS: 0000461052,
NIP: 5862282631, REGON: 221878065, Kapitał zakładowy: 6000,00 zł.