Loading...

O nas

Zespół Profit Plus tworzą specjaliści wywodzący się z różnych obszarów biznesu. Pracowaliśmy w korporacjach, prowadzimy własne firmy. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz kontaktom biznesowym zapewniamy wsparcie polskim przedsiębiorcom, którzy każdego dnia stają przed wyzwaniami prawnymi, księgowymi i podatkowymi.

Dołączając do grona naszych klientów otrzymujesz do dyspozycji indywidualnego konsultanta. Poza tym masz do dyspozycji zespół ponad 20 specjalistów z zakresu prawa podatkowego, księgowości oraz kadr. Stale się rozwijamy i zatrudniamy nowych specjalistów z kolejnych branż.

Zarząd

Maciej Stępa
Maciej StępaPrezes Zarządu
Doświadczony przedsiębiorca, obecnie właściciel kilku spółek. Pełnił funkcję dyrektora finansowego w jednej z dużych spółek z branży IT. Trener i mentor biznesowy. Nieustannie poszukuje utalentowanych specjalistów do realizacji nowych projektów biznesowych.
Natalia Kiełkowska
Natalia KiełkowskaDział Finansowy
Z wykształcenia prawnik, i ekspert w dziedzinie kontrolingu. Współpracowała z Biurem Porad Obywatelskich, zajmowała stanowisko kontrolera finansowego w jednej ze spółek córek ogólnopolskiego potentata w branży IT oraz w firmie z branży energii odnawialnej.
Piotr Obrębski
Piotr ObrębskiDział Sprzedaży
Doświadczenie zdobywał jako przedsiębiorca i manager pracujący dla dużych korporacji budując ogólnopolskie zespoły sprzedażowe. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie dzięki któremu efektywnie rozbudowuje i szkoli personel Doradców Biznesowych w Grupie Profit Plus.
Paweł Korycki
Paweł KoryckiBackoffice
Sprzedawca i menedżer sprzedaży, doświadczony w pracy w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Dba o rozwój i efektywne funkcjonowanie backoffice’u i działu księgowego w Profit Plusie. Nie boi się ekstremalnych wyzwań, jak przystało na współwłaściciela firmy zajmującej się survivalem.
Paweł Korzenecki
Paweł KorzeneckiDział Marketingu i PR
Marketingowiec, sprzedawca i pijarowiec z głową pełną nowych pomysłów. Zarządzał dużą organizacją pozarządową na Pomorzu. Prowadził własną działalność gospodarczą w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Współpracował z firmą doradczo-szkoleniową dostarczając usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Damian Zalesko
Damian ZaleskoDział IT
Analityk biznesowy, programista, menedżer zarządzający firmą wynajmującą lokale w centrum Gdyni. Z powodzeniem kieruje zespołami projektowymi w firmach z branży IT. W wolnych chwilach ćwiczy umysł rozpracowując mechanikę gier strategicznych.

CashFlow

Karol Drynda
Karol DryndaDział CashFlow

Prawnicy

Jakub Szarmach
Jakub SzarmachDział Doradztwa Prawnego
Radca prawny. Od siedmiu lat doradza firmom w zakresie sądowej i pozasądowej obsługi prawnej. Obsługuje szereg dużych i małych podmiotów gospodarczych od przedsiębiorców indywidualnych po spółki giełdowe. Ma na koncie kilkadziesiąt zarejestrowanych spółek, przekształceń i przejęć. Prowadził nadzór właścicielski, badania due diligence, oraz audyty.
Tomasz Palak
Tomasz PalakRadca Prawny
Głównym obszarem jego prawnych zainteresowań jest prawo własności intelektualnej, prawo ochrony konkurencji i konsumentów oraz prawo ubezpieczeń. Ze wskazanego zakresu publikuje artykuły oraz prowadzi szkolenia. W zakresie nowych technologii operuje na styku prawa i internetu, zwłaszcza social mediów.
Anna Ziarnowska
Anna ZiarnowskaAdwokat
Ma ogromną wiedzę na temat prawa umów gospodarczych oraz doradztwa prawnego z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, prawa pracy i zamówień publicznych oraz prawa karnego, w tym karno-skarbowego. Z Kancelarią Profit Plus Szarmach i Wspólnicy współpracuje od września 2016 r.
Anna Kolęda
Anna KolędaAdwokat
Swoje zainteresowania skupia wokół prawa handlowego, cywilnego, prawa autorskiego i własności intelektualnej, prawa prasowego oraz ochrony dóbr osobistych. Od listopada 2016 roku w ramach Kancelarii Profit Plus Szarmach i Wspólnicy zapewnia wsparcie prawne podmiotom gospodarczym.
Adam Ratajczak
Adam RatajczakSpecjalista z zakresu prawa spółek
Zajmuje się obsługą prawną spółek. Prowadzi rejestracje, przekształcenia i likwidacje. Pomaga we wprowadzaniu zmian strukturalnych w spółkach. Interesuje się restrukturyzacją przedsiębiorstw.
Klaudia Kalczyńska
Klaudia KalczyńskaAsystent działu prawnego
Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UG, aktywny członek Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Gdańsk Swoje zainteresowania skupia wokół prawa handlowego i prawa własności intelektualnej. Interesuje się także szeroko pojętą tematyką podatkową.
Tomasz Skupny
Tomasz SkupnyAsystent działu prawnego
Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku prawo. Swoje zainteresowania skupia wokół prawa karnego materialnego, postępowania karnego oraz cywilnego, a także prawa międzynarodowego.

Doradcy Biznesowi

Beata Ruszkiewicz
Beata RuszkiewiczDoradca Biznesowy Klienta
Magdalena Preuss
Magdalena PreussDoradca Biznesowy Klienta
Katarzyna Bielik
Katarzyna BielikDoradca Biznesowy Klienta
Katarzyna Kowalewska
Katarzyna KowalewskaDoradca Biznesowy Klienta
Marek Czuń
Marek CzuńDoradca Biznesowy Klienta
Monika Kamińska
Monika KamińskaDoradca Biznesowy Klienta

Księgowość

Katarzyna Kulka
Katarzyna KulkaKsięgowa
Anna Szumert
Anna SzumertKsięgowa
Weronika Pobłocka
Weronika PobłockaKsięgowa
Absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych spec. Finanse Międzynarodowe i Bankowość Uniwersytetu Gdańskiego oraz studentka Finansów i Rachunkowości na Akademii Morskiej w Gdyni – studia magisterskie. Obecnie jej zawodowym priorytetem jest zdobycie doświadczenia w dziedzinie księgowości. W Profit Plusie odpowiedzialna jest za pomoc w bieżących sprawach działu księgowości.
Martyna Łapińska
Martyna ŁapińskaKsięgowa
Magdalena Labuda
Magdalena LabudaMłodsza Księgowa
Absolwentka Finansów i Rachunkowości na specjalizacji Finanse Przedsiębiorstwa i Controlling na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się analizą finansową, controllingem, sposobami pomagania firmom w osiąganiu ich celów oraz optymalizacją działań przedsiębiorstw. Jako młodsza księgowa obsługuje grupę swoich Klientów oraz zajmuje się coraz bardziej wymagającymi zadaniami i spółkami.
Monika Kłosowska
Monika KłosowskaKsięgowa

Backoffice

Paweł Mokrzycki
Paweł MokrzyckiBackoffice
Lider backofficu.

Marketing

Mateusz Piernikarczyk
Mateusz PiernikarczykSpecjalista ds. marketingu
Mistrz kreatywności i wizualizacji w naszej profitowej rodzinie. Jego zadaniem jest przełożenie pomysłów na materiał zrozumiały i przyjemny dla oka. Jako nasz grafik, jest wsparciem w tworzeniu strategii marketingowej oraz stróżem spójności marki. Zawsze możemy liczyć, że uratuje sytuację, tworząc w chwilę stronę internetową czy zamawiając materiały poligraficzne na tzw. „wczoraj”.
Paulina Cirocka
Paulina CirockaSpecjalistka ds. marketingu
Studentka III roku Amerykanistyki na Uniwersytecie Gdańskim, pasjonatka dziennikarstwa, Public Relations i literatury. Nieustanna poszukiwaczka nowej wiedzy i zdolności, uwielbia podróżować. Zdecydowanie dąży do swoich celów i niełatwo z nich rezygnuje.
Laura Bekier
Laura BekierSpecjalistka ds. marketingu
Social Media Ninja. Nasza mistrzyni i opiekunka firmowego Facebooka i Instagrama.

Dział IT

Szymon Osadowski
Szymon OsadowskiDział IT
Programista, full stack developer, absolwent Politechniki Gdańskiej i główny mózg naszej firmowej struktury informatycznej.

Profit Plus Sp. z o.o.
ul. Świętojańska 3/1
Gdynia 81-­368

Telefon: +48 58 380 06 65
E-mail: biuro@eprofitplus.pl

Poniedziałek ­- Piątek 9:00 – 17:00

Profit Plus Spółka z o.o., wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, KRS: 0000461052,
NIP: 5862282631, REGON: 221878065, Kapitał zakładowy: 6000,00 zł.