O nas

Zespół Profit Plus tworzą specjaliści wywodzący się z różnych obszarów biznesu. Pracowaliśmy w korporacjach, prowadzimy własne firmy. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz kontaktom biznesowym zapewniamy wsparcie polskim przedsiębiorcom, którzy każdego dnia stają przed wyzwaniami prawnymi, księgowymi i podatkowymi.

Dołączając do grona naszych klientów otrzymujesz do dyspozycji indywidualnego konsultanta. Poza tym masz do dyspozycji zespół ponad 20 specjalistów z zakresu prawa podatkowego, księgowości oraz kadr. Stale się rozwijamy i zatrudniamy nowych specjalistów z kolejnych branż.

Doradcy Biznesowi

Beata Ruszkiewicz
Beata Ruszkiewicz
Magdalena Preuss
Magdalena Preuss
Monika Kamińska
Monika Kamińska
Krzysztof Michałowski
Krzysztof Michałowski
Grzegorz Kropacz
Grzegorz Kropacz

CashFlow

Paweł Mokrzycki
Paweł Mokrzycki

Prawnicy

Tomasz Palak
Tomasz PalakRadca Prawny
Głównym obszarem jego prawnych zainteresowań jest prawo własności intelektualnej, prawo ochrony konkurencji i konsumentów oraz prawo ubezpieczeń. Ze wskazanego zakresu publikuje artykuły oraz prowadzi szkolenia. W zakresie nowych technologii operuje na styku prawa i internetu, zwłaszcza social mediów.
Adam Ratajczak
Adam RatajczakSpecjalista z zakresu prawa spółek
Zajmuje się obsługą prawną spółek. Prowadzi rejestracje, przekształcenia i likwidacje. Pomaga we wprowadzaniu zmian strukturalnych w spółkach. Interesuje się restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Doradcy Podatkowi

Zuzanna Umińska
Zuzanna UmińskaDoradca Podatkowy
Doradca podatkowy, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wieloletni pracownik organów podatkowych i kontroli skarbowej, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania procesualista. Obecnie zajmuje się kreowaniem pozytywnego i bezpiecznego otoczenia podatkowego przedsiębiorców oraz doradza w racjonalizowaniu obciążeń podatkowych w procesach gospodarczych. Interesuje się podatkowymi aspektami w nowych technologiach w tym kryptowalut. Prywatnie miłośniczka natury oraz sztuki.

Księgowość

Monika Kłosowska
Monika Kłosowska

Kadry

Grażyna Formella
Grażyna Formella
Paulina Kaczyńska
Paulina Kaczyńska

Marketing

Paulina Wiśniewska
Paulina WiśniewskaSpecjalistka ds. marketingu

Zarząd

Maciej Stępa
Maciej Stępa
Natalia Kiełkowska
Natalia Kiełkowska
Paweł Korycki
Paweł Korycki
Paweł Korzenecki
Paweł Korzenecki

Profit Plus Sp. z o.o.
ul. Świętojańska 3/1
Gdynia 81-­368

Telefon:  +48 (58) 580 03 83
E-mail: biuro@eprofitplus.pl

Poniedziałek ­- Piątek 9:00 – 17:00

Profit Plus Spółka z o.o., wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, KRS: 0000461052,
NIP: 5862282631, REGON: 221878065, Kapitał zakładowy: 6000,00 zł.