Loading...

 ZADBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY.

Skontaktuj się z nami

Profit Plus Warszawa to spółka, który zasila szeregi grupy Profit Plus i wzbogaca go o sprawdzone kompetencje i bogate doświadczenie w obsłudze prawnej, podatkowej oraz księgowej na terenach Warszawy i okolic.

Nasza oferta jest budowana na odpowiedzialności i rzetelności oraz łączy w sobie elastyczność i zręczność poruszania się w szybko zmieniającym się prawie biznesowym, a co więcj okraszona jest niezmiennie przyświecającymi nam wartościami takimi jak: uczciwość, szacunek i partnerstwo.

Dlatego Klienci Profit Plus Warszawa otrzymują poza profesjonalną obsługą merytoryczną, szerokie wsparcie i partnera w swoim biznesie.

Pośród osób tworzących Profit Plus Warszawa są radcowie prawni, adwokaci, doradcy podatkowi, księgowi, osoby z tytułami MBA.

Maria Kobryń
Maria Kobryńradca prawny, MBA
Maria jest ekspertem w prawie nieruchomości, prawie budowlanym (procesy inwestycyjne) i w prawie kontraktowym. Specjalizuje się w zakresie komercjalizacji obiektów komercyjnych, biurowych i logistycznych oraz problematyki umów najmu. Posiada dużą praktykę w procesach due diligence oraz doradztwie w zakresie inwestycji w nieruchomości. Jej działania są mocno zorientowane na skuteczność wdrażanych rozwiązań prawnych do modelu biznesowego klienta. Czerpie dumę i radość z prowadzenia innych ku wspólnej pracy na rzecz doskonalenia ich samych jak i kreowania lepszej przyszłości.
Olga Podlasińska- Pecelerowicz
Olga Podlasińska- Pecelerowiczadwokat
Olga specjalizuje się w prawie cywilnym w szczególności w umowach, w prawie administracyjnym oraz w prawie spółek. Jej praktyka zawodowa skupia się głównie w około obsługi podmiotów gospodarczych a także postępowań cywilnych i administracyjnych jednakże w pierwszej kolejności dąży do pozasądowego polubownego rozwiązania sporu. Olga łączy najlepsze tradycje z kreatywnymi innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno w biznesie jak i w procesie.
Napisz do nas

Kontakt

Profit Plus Warszawa Sp z o.o.
ul. Przeskok 2
Warszawa 00-032

E-mail: warszawa@eprofitplus.pl

Poniedziałek ­- Piątek 9:00 – 17:00