Strona główna Poradniki Jak odpowiednio myć szklane drzwi biurowe?

Jak odpowiednio myć szklane drzwi biurowe?

69
clinex glass płyn

Czyste oraz lśniące szklane drzwi biurowe mogą być wizytówką każdej firmy. To świetne rozwiązanie do nowoczesnego biura, ponieważ szklane drzwi biurowe mają sporo zalet. Oprócz walorów estetycznych wizualnie powiększają przestrzeń, a do tego są bardzo wytrzymałe. Nie można zapomnieć o tym, że przepuszczają duże ilości światła naturalnego. Aby pięknie się prezentowały, należy je jednak myć regularnie. Jak to robić, aby wyglądały nieskazitelnie każdego dnia w pracy? Poniżej szybkie i sprawdzone sposoby na idealnie czyste drzwi biurowe. 

Sposób na efektowne mycie szklanych drzwi biurowych

Popularnym sposobem na lśniące drzwi biurowe bez mało estetycznych smug jest ich regularne mycie odpowiednim środkiem do tego przeznaczonym. Na rynku jest spory wybór płynów. Warto jednak sięgać po sprawdzone pozycje, a takim uznaniem cieszy się clinex glass płyn do mycia szyb. To skuteczny i niezwykle wydajny detergent, który świetnie sprawdzi się przy myciu szklanych powierzchni, ale nie tylko. Polecany jest również do powierzchni laminowanych, emaliowanych, a także elementów ze stali nierdzewnej. Jeden zakup, wiele możliwości. Użycie clinex glass płynu do szyb jest niezwykle proste i szybkie, zastosowanie tego środka nie wymaga mycia wstępnego, a wysoka jakość oferowanego produktu gwarantuje uzyskanie czystych oraz lśniących drzwi biurowych bez zacieków, oraz smug. Pomocne przy myciu szyb drzwiowych będą ściereczki, papierowe ręczniki lub ściągaczka do szyb. Kluczem do nieskazitelnie czystych szyb jest użycie odpowiedniego środka, oraz wytarcie do sucha czyszczonej powierzchni. Clinex Glass poradzi sobie z każdym zabrudzeniem, jego skład został wzbogacony o środki antystatyczne, dzięki czemu powierzchnia przy myciu zostaje 

Ekologiczne rozwiązania mycia powierzchni szklanych 

Do mycia powierzchni szklanych, w tym szklanych drzwi biurowych można wykorzystać płyn do naczyń. Aby umyć drzwi biurowe, należy rozpuścić płyn do mycia naczyń z ciepłą wodą, a następnie umyć drzwi szklane na mokro, a następnie za pomocą ścierki, gazety lub ręcznika papierowego wytrzeć je do sucha. Jest to sprawdzony sposób, jednak mniej wygodny, w porównaniu z użyciem do tego celu spryskiwacza clinex glassktórego formuła została przystosowana, do mycia szklanych powierzchni. Innym ekologicznym sposobem jest użycie ściereczki z mikrofibry. Mikrofibra dzięki swoim unikalnym właściwościom  poradzi sobie z zanieczyszczeniami na szybach. Jednak koszt dobrej ściereczki z mikrofibry znacznie przewyższa zakup clinex glass płynu do szyb. Ściereczkę polecamy do małych szklanych powierzchni, jak na przykład lustro łazienkowe. Szklane drzwi biurowe są znacznie większe, więc i produktów z mikrofibry musiałoby być znacznie więcej. 

Podsumowując, clinex glass płyn do mycia szyb jest komfortowym, wydajnym i skutecznym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zostały zastosowane szklane drzwi biurowe. Jego właściwości pozwolą utrzymać czystość szklanych powierzchni na dłużej, a samo mycie jest szybkie i efektowne. Polecamy ten sposób mycia szklanych drzwi biurowych. 

 

Poprzedni artykułNowe przepisy dotyczące pracy zdalnej – wszystko, co musisz wiedzieć 
Następny artykułSprawdź, co musisz zrobić w przypadku zalania mieszkania